Poppers AMSTERDAM SPECIAL 24ml

Kód: 00038883
2 hodnotenia
€10,89 –24 %
amsterdam special 24ml drugstore aromas
€10,89 –24 % €8,20
Skladom (>5 ks)

Poppers AMSTERDAM SPECIAL 24ml Trojitá destilácia Čistý Pentylnitritový produkt

Detailné informácie

Podrobný popis

KVALITA DOVOZU POPPERS - Mame priamu skúsenosť s fabrikami a výrobou priamo v Amsterdame, chceli sme docieliť, aby každý Popper prešiel našimi rukami, našimi čuchovými zážitkami a aby sme si vytvorili vzťah s domácimi výrobcami, ktorí sú profesionáli hlavne v Amsterdame, preto dnes na E-shope popperspredaj.sk sme hrdí nato, zem Vám môžeme poskytnúť len vysokú a overenú kvalitu každej arómy.

NEZAMENITEĽNÁ ARÓMA – Triple-Trojitá destilovaná receptúra robí túto arómu dvakrát silnejšou ako predchádzajúce receptúry a tiež obsahuje super čistý pentylnitritový produkt. Formulovaný s propylnitritom, amylnitritom, alebo zmesou dusičnanov vytvárajú jedinečný-unikátny pocit. Všetky typy v našom E-shope sú prémiovej kvality, nakoľko nakupujeme priamo od výrobcu. Značka Amsterdam Poppers je už roky lídrom vo svete Poppers.

28 TYPOV VÔNI KOMBINÁCIÍ - Kombinovať môžte z rady vôni a aróm, ktoré sme skladali presne pre silný sexuálny zážitok, tak neostanete pri 1, ale napr. AMSTERDAM sa výborne kombinuje s Poppers XL Super Juice Gold 24ml :

https://www.popperpredaj.sk/poppers-xl-super-juice-gold-24ml/  ktora je pravdepodobne najčistejšia a najsilnejšia zo všetkých.

Zážitok a pocit zažijete 1x, od toho momentu sa kompletne zmení Váš pohlaď na to ako ma vyzerať BANG noc.

Doručujeme priamo z nášho skladu už druhý deň

Objem: 10 ml.

Poppers (nitritový čistič) dovážame na náš sklad v Bratislave priamo z Anglicka a Holandska.

Používajte len v súlade s priloženým letákom!

Výrobok obsahuje 10 ml Isopropyl Nitrite (CAS 541-42-4, EC 208-779-0) alebo Isoamyl Nitrite (CAS 110-46-3, EC 203-770-8).

Uchovávajte na chladnom, dobre vetranom mieste.

Výrobok je veľmi horľavý, nepoužívajte blízko.

Čistič kože. Zmes izoamylnitritu. Obsah 24 ml.