O nás

ok 3

ok 2

KVALITA DOVOZU POPPERS - Mame priamu skúsenosť s fabrikami a výrobou priamo v Amsterdame, chceli sme docieliť, aby každý Popper prešiel našimi rukami, našimi čuchovými zážitkami a aby sme si vytvorili vzťah s domácimi výrobcami, ktorí sú profesionáli hlavne v Amsterdame, preto dnes na E-shope popperspredaj.sk sme hrdí nato, zem Vám môžeme poskytnúť len vysokú a overenú kvalitu každej arómy.

NEZAMENITEĽNÉ ARÓMY – Triple-Trojitá destilovaná receptúra robí túto arómu dvakrát silnejšou ako predchádzajúce receptúry a tiež obsahuje super čistý pentylnitritový produkt. Formulovaný s propylnitritom, amylnitritom, alebo zmesou dusičnanov vytvárajú jedinečný-unikátny pocit. Všetky typy v našom E-shope sú prémiovej kvality, nakoľko nakupujeme priamo od výrobcu. Značka Amsterdam Poppers je už roky lídrom vo svete Poppers.

72 TYPOV VÔNI KOMBINÁCIÍ - Kombinovať môžte z rady vôni a aróm, ktoré sme skladali presne pre silný sexuálny zážitok, tak neostanete pri 1, ale napr. AMSTERDAM sa výborne kombinuje s Poppers XL Super Juice Gold 24ml :

https://www.popperpredaj.sk/poppers-xl-super-juice-gold-24ml/  ktorá je pravdepodobne najčistejšia a najsilnejšia zo všetkých v našej ponuke

+ MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY : 

poštovné zdarma pri objednávke nad 29,99eur!

Množstevné zľavy sú nasledujúce:

3 ks aróm  zľava10 %
6 ks aróm zľava 13 %
9 ks aróm zľava 18 %
12 ks aróm zľava 22 %
15 ks aróm zľava 25 %

 

+ Ku Každej objednávke nad 49.99 € pribalíme zdarma hru, ktorú tažko zohnať, pre zábavu a zážitok večerného korenia, fantasticky funguje ako predohra: 

ok